neděle 1. ledna 2017

Vítejte!

Vítejte na háčkovaných web(log)ových stránkách.


Od doby, kdy v polovině 19. století byla vydána první kniha s návody pro háčkování, vychází na celém světě množství publikací, které se zabývají háčkováním, ať už výhradně, nebo pouze zčásti. Na háčkování se také specializují hobby časopisy, kurzy či workshopy, u nás i v zahraničí. Výběr je veliký, vždyť na klíčové slovo háčkování zareaguje internetový vyhledávač Google téměř dvěma miliony výsledků, u výrazu crochet zaznamená dokonce více než čtvrt miliardy výskytů.

Proč k takovému množství přidávat další web o háčkování?

Odpověď je tu. Autorka tohoto příspěvku totiž nejen ráda háčkuje, ale také miluje přehledné víceúrovňové struktury. Poohlížela se proto po obsáhlé, systematicky uspořádané (a po vzoru Komenského všeobjímající) publikaci o háčkování tak dlouho, až nakonec založila tyto stránky.

Autorka doufá, že čtenářky, čtenáři a dvě dosud tiché společnice pomohou prostřednictvím svých komentářů, rad, nápadů a zkušeností postupně zaplnit jednotlivé položky předháčkované struktury a že všichni společně budou – budeme – mít z výsledku radost a užitek.


2 komentáře:

  1. Už se těším na nové stránky. Jsem věčný bojovník s háčkem, mám spíš pocit, že si vypíchnu oko než něco vytvořím, ale chut naučit se s háčkem je veliká.... Děkuji za nové stránky a máte ve mně věrnou čtenářku. Dana

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky, Dano, za historicky první a především moc milý komentář :-) Budu/budeme se snažit bojovat s háčkem v ruce ze všech sil! Zdraví srdečně Petra

      Vymazat